Oficjalnie. Maciej Radaszkiewicz odchodzi do Polonii Warszawa

Maciej Radaszkiewicz odchodzi z Łódzkiego Klubu Sportowego. Napastnik na zasadzie transferu definitywnego przenosi się do Polonii Warszawa.

25-latek bronił barw Łódzkiego Klubu Sportowego od stycznia 2021 roku, kiedy to został sprowadzony do Łodzi z Lechii Tomaszów Mazowiecki. W pierwszym zespole rozegrał 21 spotkań, w których zdobył trzy bramki i zanotował trzy asysty. Zadebiutował w pucharowym meczu z Cracovią, a do siatki trafiał w wygranych starciach z Sandecją Nowy Sącz, Arką Gdynia oraz GKS-em Tychy. 

Radaszkiewicz w ŁKS-ie głównie występował w rezerwach. Był jednym z architektów awansu „dwójki” do trzeciej ligi. Na czwartym poziomie rozgrywkowym był najlepszym strzelcem drugiego zespołu. Łącznie w ŁKS II w trzeciej lidze strzelił 15 goli w 24 występach. 

Teraz nowym miejscem pracy napastnika będzie Polonia Warszawa. Z tym klubem podpisał półtoraroczny kontrakt, który będzie obowiązywał do 30 czerwca 2024 roku. Radaszkiewicz ma pomóc „Czarnym Koszulom” w wywalczeniu awansu do Fortuna 1. Ligi. Obecnie Polonia zajmuje trzecie miejsce w eWinner II lidze. 

Maciek dziękujemy za wszystko i życzymy powodzenia w dalszej karierze! Będziemy Cię miło wspominać. 

Foto: Polonia Warszawa, ŁKS Łódź / Cyfrasport