Piłka NożnaTransfery

Oficjalnie. Maciej Radaszkiewicz odchodzi do Polonii Warszawa

Maciej Radaszkiewicz odchodzi z Łódzkiego Klubu Sportowego. Napastnik na zasadzie transferu definitywnego przenosi się do Polonii Warszawa.

25-latek bronił barw Łódzkiego Klubu Sportowego od stycznia 2021 roku, kiedy to został sprowadzony do Łodzi z Lechii Tomaszów Mazowiecki. W pierwszym zespole rozegrał 21 spotkań, w których zdobył trzy bramki i zanotował trzy asysty. Zadebiutował w pucharowym meczu z Cracovią, a do siatki trafiał w wygranych starciach z Sandecją Nowy Sącz, Arką Gdynia oraz GKS-em Tychy. 

Radaszkiewicz w ŁKS-ie głównie występował w rezerwach. Był jednym z architektów awansu „dwójki” do trzeciej ligi. Na czwartym poziomie rozgrywkowym był najlepszym strzelcem drugiego zespołu. Łącznie w ŁKS II w trzeciej lidze strzelił 15 goli w 24 występach. 

Teraz nowym miejscem pracy napastnika będzie Polonia Warszawa. Z tym klubem podpisał półtoraroczny kontrakt, który będzie obowiązywał do 30 czerwca 2024 roku. Radaszkiewicz ma pomóc „Czarnym Koszulom” w wywalczeniu awansu do Fortuna 1. Ligi. Obecnie Polonia zajmuje trzecie miejsce w eWinner II lidze. 

Maciek dziękujemy za wszystko i życzymy powodzenia w dalszej karierze! Będziemy Cię miło wspominać. 

Foto: Polonia Warszawa, ŁKS Łódź / Cyfrasport 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119