Piłka Nożna

Jan Sobociński zadebiutował w Charlotte FC!

Jan Sobociński doczekał się debiutu w nowym zespole. Wychowanek Łódzkiego Klubu Sportowego wystąpił w dzisiejszym meczu Charlotte FC z Greenville Triumph, w US Open Cup.

Charlotte FC pokonało swoich rywali dopiero po dogrywce 2:1 i zameldowało się w kolejnej rundzie pucharu. Były zawodnik ŁKS rozegrał 97 minut i został zmieniony w pierwszej połowie dogrywki przez Koa Santosa.

W pierwszych ośmiu meczach sezonu obrońca nie doczekał się debiutu w drużynie z Karoliny Północnej. Teraz Sobociński wystąpił w meczu pucharowym, a my mamy nadzieję, że już niebawem zobaczymy go na murawie w rozgrywkach Major League Soccer.

Oprócz łodzianina na murawie pojawił się też inny z Polaków, Kamil Jóźwiak dla ktorego równiez był to debiut w Charlotte FC. Reprezentant Polski ostatnio leczył kontuzję. Poza kadrą znalazł się Karol Świderski.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119