Piłka Nożna

Jan Sobociński dołączy do treningów z rezerwami Łódzkiego Klubu Sportowego!

Wychowanek Łódzkiego Klubu Sportowego – Jan Sobociński będzie gościnnie trenował z drużyną rezerw Marcina Pogorzały. To oznacza powrót zawodnik Charlotte FC do Łodzi po niespełna dwóch latach przerwy!

Jan Sobociński przez ostatnie dwa lata występował w Major League Soccer w amerykańskim Charlotte FC. Środkowy obrońca od 1.01.2024 roku będzie wolnym zawodnikiem, ponieważ klub nie zdecydował się na przedłużenie kontraktu z łodzianinem. W ciągu dwóch lat w USA wystąpił w 31 spotkaniach.

Wychowanek Łódzkiego Klubu Sportowego, aby podtrzymać formę i wyrównać zaległości treningowe wynikające z końca sezonu w Ameryce, dostał możliwość trenowania z drugoligowymi rezerwami, co nie oznacza jednak, że Janek wróci na al. Unii w postaci zawodnika. 

 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119