Fortuna 1. LigaPiłka NożnaWypowiedzi

Jan Sobociński: Chcemy jak najlepiej przygotować się do nadchodzących meczów

Wywołany do tablicy przez Maksa Rozwandowicza Jan Sobociński był głównym bohaterem piątego raportu z tureckiego Side. Młody obrońca podsumował dzień, podczas którego nieco przeszkodziła pogoda.

O pierwszym wtorkowym treningu:
– Głównie aspekty defensywne ćwiczyliśmy. Było też trochę ofensywy, ale bardziej ta defensywa. Jako obrońcy pracowaliśmy jeden na jeden, pomocnicy i napastnicy mieli zadanie w ofensywie, a potem przeszliśmy do gry cztery na trzy, trzy na dwa w obronie i ofensywie.

O popołudniowym treningu regeneracyjnym:
– Mieliśmy trening typowo regeneracyjny. Rozciąganie plus jakieś rolowania, które nam pomogą wrócić do takiej sprawności, jaką mieliśmy przed obozem. 

O nieudanym spacerze i deszczowej aurze:
– Doszliśmy nawet nie do plaży, bo do plaży brakowało nam z dwudziestu, trzydziestu metrów. Musieliśmy zawrócić, bo zerwał się silny wiatr i zaczął padać deszcz.

O obciążeniach okresu przygotowawczego i „ciężkich nogach”:
– 
Wiadomo, chcemy się przygotować jak najlepiej do meczu z Legią, potem Tychami, a później każdego kolejnego. Ale od tego jest obóz przygotowawczy, żeby pracować ciężko. Na ten moment myślę, że każdy z nas ma wybiegane w nogach kilometry i z piłką i bez piłki.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119