Piłka Nożna

Jan Łabędzki zadebiutował w młodzieżowej reprezentacji Polski!

Jan Łabędzki zaliczył swój pierwszy występ w młodzieżowej reprezentacji Polski. Młody pomocnik wystąpił w spotkaniu drużyny bialo-czerwonych do lat 17 z Norwegią. 

Ełkaesiak rozpoczął starcie z ekipą ze Skandynawii na ławce rezerwowych. Szansę od selekcjonera dostał w 70. minucie gry i przebywał na boisku przez 20 minut. Polacy wygrali 3:2, po dwóch trafieniach Daniela Mikołajewskiego oraz jednym Oskara Tomczyka. 

Mecz z Norwegią był pierwszym na turnieju w Hiszpanii. W przyszłym tygodniu młodzieżowa kadra Polski zagra z Belgią i Szwecją. Będzie to szansa na kolejne występy młodzieżowca ŁKS-u, z orzełkiem na piersi.

16-letni Jan Łabędzki wcześniej opuścił zgrupowanie „Rycerzy Wiosny” w Turcji, aby udać się na zgrupowanie reprezentacji. Prawdopodobnie z tego powodu zabraknie go w kadrze ŁKS-u na inauguracyjny mecz z GKS-em Tychy. 

Janek stał się ósmym zawodnikiem biało-czerwono-białych, który zadebiutował w młodzieżowej drużynie narodowej po odbudowie klubu. Z orzełkiem na piersi grali też, Jan Sobociński, Piotr Pyrdoł, Adam Ratajczyk, Mateusz Kowalczyk, Kelechukwu Ibe-Torti, Jan Kuźma oraz Aleksander Bobek.

Foto: ŁKS Łódź 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119