Piłka NożnaWypowiedzi

Husein Balić: Grać atrakcyjny futbol i wygrywać

Dziś klub ogłosił kolejny zimowy transfer! Do szatni Łódzkiego Klubu Sportowego dołączył były zawodnik austriackiego LASK – Husein Balić. Lewoskrzydłowy odpowiedział na kilka pytań naszej rzecznik prasowej – Marty Olżewskiej. 

O decyzji przejścia do ŁKS:

– Cieszę się, że tutaj jestem. To co najmocniej mnie przekonało to atmosfera, stadion oraz otoczka kibicowska. Myślę, że w Polsce czujesz się piłkarzem dzięki atmosferze, a także dobremu poziomowi ligi. To są powody, dzięki którym podjąłem tę decyzję. 

O pierwszym wrażeniu:

– Piękny stadion, nie mogę się doczekać na spotkanie kibiców oraz mecze. Co do miasta, jest podobnie jak w Austrii. Mili ludzie, więc pierwsze wrażenie bardzo dobre. 

O swoich mocnych stronach:

– Moją zaletą jest szybkość. Mam nadzieję, że mogę zagrozić każdemu rywalowi prędkością, umiejętnościami oraz, że będę zdobywał wiele bramek i asyst, żebyśmy mogli osiągnąć nasze cele. 

O swoich celach i wizji gry w ŁKS-ie:

– Najważniejsze, abyśmy wygrywali oraz grali w atrakcyjny sposób. Jestem tym typem zawodnika, chcę imponować, prezentować atrakcyjny futbol. Mam nadzieję, że możemy to zrobić jako drużyna i wyjść ze strefy spadkowej. Jak powiedziałem, grać atrakcyjny futbol i wygrywać. 

O braku kontuzji:

– Sekretem jest bycie profesjonalnym. Myślę, że to więcej niż zwykłe pójście na trening, a po treningu prysznic i do domu. Myślę, że zaczynasz to rozumieć kiedy jesteś starszy, bo kiedy jesteś młodszy, nie potrzebujesz tego aż tak, ale kiedy stajesz się starszy, musisz dbać o swoje ciało. Jest wielu profesjonalnych sportowców, grających na najwyższym poziomie w wieku np. 35 lat i również chcę to osiągnąć. To jest powód, dla którego chcę dbać o swoje ciało, oczywiście odżywianie, to żaden sekret. 

 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119