Fortuna 1. LigaMultimediaPiłka Nożna

Grali wypożyczeni: Ponowny debiut Guimy w barwach Academiki

W miniony weekend ełkaesiacy wypożyczeni do innych klubów rozegrali swoje mecze ligowe i wszyscy mieli okazję cieszyć się z wygranych. Ponowny debiut w barwach Academiki Coimbra zaliczył Ricardo Guima.

Ricardo Guima (Academica Coimbra) spędził na placu gry 90 minut w wygranym 1:0 spotkaniu drugiej kolejki LigaPro z Estoril. Pomocnik w 44 minucie gry został napomniany przez sędziego żółtą kartką.

Maciej Dampc także miał powody do świętowania. Jego Sokół Ostróda pewnie ograł na wyjeździe Olimpię Grudziądz4:0. Obrońca rozegrał pełne 90 minut. Sokół po czterech kolejkach plasuje się na dziewiątym miejscu w II lidze.

Z kolei Mikołaj Maschera pojawił się na boisku w 65 minucie meczu Sokoła Aleksandrów Łódzki z Concordią Elbląg. Drużyna „Mikiego” pewnie pokonała rywala 3:0 i nadal zajmuje pierwszej miejsce w tabeli III ligi. 21-latek w 90 minucie wywalczył rzut karny po którym Szymon Sołtysiński ustalił wynik spotkania.

Akcja Mikiego od 5:39 

Podsumowanie: 

Ricardo Guima (Academica Coimbra) – 1 mecz (90 minut)

Maciej Dampc (Sokół Ostróda) – 2 mecze (172 minuty)

Mikołaj Maschera (Sokół Aleksandrów Łódzki) – 5 meczów (189 minut)


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119