Piłka NożnaTransfery

Gianluca Di Marzio: Juventus chciał pozyskać Olka Bobka. Temat wróci latem?

Bardzo ciekawą informację ujawnił dziś znany i szanowany włoski dziennikarz Gianluca Di Marzio. W swoim felietonie na łamach „Przeglądu Sportowego’ poinformował, że Juventus latem starał pozyskać Aleksandra Bobka z ŁKS. Niewykluczone, że po sezonie ten temat wróci. 

Dla 18-latka obecne rozgrywki są przełomowe. Bobek wywalczył sobie miejsce w wyjściowym składzie Łódzkiego Klubu Sportowego i zbiera dobre recenzje w rozgrywkach Fortuna 1. Ligi. Ponadto jest reprezentantem Polski do lat 19. Jego dobra forma budzi zainteresowanie wielu klubów, w tym zagranicznych.

Według Di Marzio, Juventus latem poważnie interesował się pozyskaniem bramkarza biało-czerwono-białych, ale ostatecznie do transferu nie doszło. W planach „Starej Damy” było zakontraktowanie Bobka i włączenie go do drużyny Next Gen (drugiego zespołu Juve), która występuje w Serie C. Bobek nie chciał odchodzić z ŁKS przed egzaminami maturalnymi i dopiero po zakończeniu sezonu klub wraz z zawodnikiem zastanowią się nad jego przyszłością.

Niewykluczone, że klub z Turynu złoży ofertę za golkipera już w najbliższym okienku transferowym. Jeśli doszłoby do takiego ruchu, to byłby to duży prestiż dla Łódzkiego Klubu Sportowego

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119