Piłka NożnaRezerwy

Falstart rezerw na inaugurację IV ligi

Zapewne nie tak kibice, zawodnicy oraz działacze ŁKS-u wyobrażali sobie pierwszy mecz rezerw w IV lidze. Podopieczni trenera Pogorzały ulegli Orkanowi Buczek aż 1:7 i byli tylko tłem do gry swoich rywali.

Od samego początku spotkania zawodnicy Łódzkiego Klubu Sportowego prezentowali podobny styl gry do swoich kolegów z pierwszego zespołu. Gra kombinacyjna oraz dużo wymian piłek mogły cieszyć oko kibiców. Jedyne czego zabrakło, to szans na strzelanie goli.

Co nie udawało się piłkarzom ŁKS-u udawało się już zawodnikom Orkana. Zawodnicy z Buczka byli po prostu lepsi na boisku. Praktycznie każdy ich strzał znajdował drogę do bramki Arndta.

Już po pierwszej połowie wynik pokazywał jednostronność tego spotkania. Na pięć bramek zdobytych przez Orkan odpowiedział honorowym trafieniem Ratajczyk. W drugiej połowie goście dorzucili jeszcze dwa gole i wyjechali z Łodzi z kompletem punktów.

Zawodnicy trenera Pogorzały okazję do zrehabilitowania się za środowy mecz będą mieli już w sobotę. W drugiej kolejce IV ligi rywalem ŁKS-u II Łódź będzie Andrespolia Wiśniowa Góra.

ŁKS II Łódź: Arndt – Herman, Lamprycht (k), Dampc, Białousko – Srnić, Sójka, Tazbir, Karlikowski – Ratajczyk, Piela


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119