NewsPiłka Nożna

Ełkaesiacy wracają do treningów!

Już jutro rozpoczyna się „Misja Ekstraklasa”, koordynowana przez nowego trenera Rycerzy Wiosny, Kibu Vicuñę. We wtorek o godzinie 18 odbędzie się pierwszy trening zawodników w okresie przygotowawczym przed sezonem 2021/2022.

Po ponad tygodniowym urlopie zawodnicy Łódzkiego Klubu Sportowego we wtorek, 28 czerwca odbędą swój pierwszy trening w okresie przygotowawczym przed sezonem 2021/2022. O godzinie 18 rozpoczną przygotowania do ponownej walki o Ekstraklasę, pod wodzą nowego trenera – Kibu Vicuñi.

Następnie w środę odbędą się zwyczajowe badania medyczne oraz testy sprawnościowe i wydolnościowe. W czwartek zawodnicy wyjadą na obóz do Woli Chorzelowskiej. O szczegółowym planie okresu przygotowawczego ŁKS-u informowaliśmy tutaj.

Fot. ŁKS Łódź