Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Ełkaesiacy rozpoczęli mikrocykl treningowy przed meczem z Odrą Opole

Poniedziałkowym treningiem na Minerskiej drużyna Łódzkiego Klubu Sportowego rozpoczęła nowy mikrocykl treningowy, którego zwieńczeniem będzie sobotni domowy mecz z Odrą Opole w ramach 18. kolejki Fortuna I ligi. 

Dziś łodzianie będą trenowali dwa razy. Oprócz tradycyjnego treningu na zielonej murawie na boisku hybrydowym przy alei Unii, piłkarze będą pracować też w trzech grupach na siłowni. W środę, czwartek i piątek zaplanowano po jednych zajęciach na boisku. W środę i piątek na Minerskiej, a w czwartek na hybrydzie.

Na poniedziałkowym treningu pojawiło się 25 zawodników. Poza grą obecnie są tylko Adam Marciniak i Samu Corral. 

Plan mikrocyklu treningowego na najbliższy tydzień:

wtorek – trening na boisku + siłownia
środa, czwartek, piątek – trening na boisku
sobota – mecz z Odrą Opole (12:40)


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119