Betclic 1. LigaPiłka Nożna

Ełkaesiacy aktywnie spędzili dwa dni wolnego

Piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego po dotkliwej porażce z Wisłą Kraków 0:4 dostali od sztabu szkoleniowego dwa dni wolnego. Niedziela i poniedziałek były dla zawodników odpoczynkiem od treningów i szansą na odświeżenie umysłów przed zbliżającym się spotkaniem ligowym z Legią Warszawa. Wielu piłkarzy postanowiło opuścić Łódź i spędziło czas z najbliższymi.

Artur Bogusz, Patryk Bryła, Maciej Wolski i Bartek Kalinkowski wraz z rodzinami i drugimi połówkami wybrali się do Trójmiasta, gdzie zwiedzali m.in. starówkę Gdańska i sopocki Monciak. Nad polskie morze wybrał się także Jan Sobociński, który spędził czas w gronie najbliższych w Jastrzębiej Górze.

Inny z piłkarzy Łukasza Piątek pojechał do rodzinnej Warszawy, gdzie można było go spotkać na ulicach stolicy aktywnie spędzającego czas, jeżdżącego m.in. na deskorolce. Podobny sposób na spędzenie wolnych dni znalazł także Michał Trąbka, ale młody pomocnik ŁKS został w Łodzi i w ramach rekreacji zwiedzał miasto na hulajnodze.

W mediach społecznościowych mogliśmy się również dowiedzieć jak najlepiej w dni bez treningów relaksuje się Ricardo Guima. Mianowicie Portugalczyk uwielbia oglądać filmy i seriale na popularnej platformie Netflix.

Wszyscy zawodnicy we wtorek stawili się na treningu ŁKS-u i z pełnym zaangażowanie rozpoczęli przygotowania do meczu z Legią Warszawa.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119