Dwóch zawodników zadebiutowało w ŁKS-ie

Niedzielny mecz z Termaliką Bruk-Bet Nieciecza był szczególny dla dwóch zawodników Łódzkiego Klubu Sportowego. Artemijus Tutyskinas oraz Grzegorz Glapka, którzy wzmocnili szeregi „Rycerzy Wiosny” w ostatni dzień okna transferowego zadebiutowali oficjalnie tego dnia w biało-czerwono-białych barwach.

Ostatnimi letnimi wzmocnieniami „Rycerzy Wiosny” byli Artemijus Tutyskinas oraz Grzegorz Glapka. Zawodnicy ci nie mieli szansy wystąpić w meczu z Górnikiem Łęczna, ze względu na fakt, że byli zbyt krótko z drużyną aby być gotowymi do gry.

Okazja ta nadarzyła się niecały tydzień później, gdyż zarówno Litwin, jak i Polak znaleźli się na ławce rezerwowych podczas niedzielnego starcia z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza. Trener Kazimierz Moskal w końcówce meczu dał im zadebiutować, wprowadzając obydwu w 88. minucie za Oskara Koprowskiego oraz Michała Trąbkę. Zarówno jeden, jak i drugi, mimo, że nie udało im się pomóc zespołowi w strzeleniu bramki dającej trzy punkty, pozostawili po sobie pozytywne wrażenie.