Dwóch zawodników Śląska odsuniętych od zespołu. Nie zagrają w Łodzi

Śląsk Wrocław przyjedzie na pucharowe spotkanie do Łodzi bez swoich dwóch podstawowych zawodników. Erik Exposito i Mark Tamas zostali odsunięci od treningów z pierwszym zespołem z powodu złamania reżimu sanitarnego. 

Obaj piłkarze zostali zostali sfotografowani w jednym z wrocławskich klubów nocnych. W tym czasie powinni przestrzegać reżimu sanitarnego i ich zachowanie zostało uznane za nieodpowiedzialne. Klub ze stolicy Dolnego Śląska odsunął graczy od treningów z pierwszym zespołem i obecnie trenują indywidualnie. Przeszli już testy na obecność COVID-19, ale te za kilka dni muszą zostać powtórzone.

Erik Exposito to najlepszy strzelec Śląska w ubiegłym sezonie. Strzelił w Ekstraklasie osiem goli w tym jednego przeciwko łodzianom we Wrocławiu. Z kolei Mark Tamas to podstawowy stoper w zespole Vitezslava Lavicki.

Mecz 1/32 finału Totolotek Pucharu Polski ze Śląskiem Wrocław odbędzie się w niedzielę 16 sierpnia o godzinie 20:30. Transmisję z tego spotkania przeprowadzi stacja Polsat Sport. Od poniedziałku w sprzedaży są bilety na starcie z wrocławianami. Więcej szczegółów TUTAJ.

Foto: Pawel Relikowski / Polska Press