Piłka NożnaRezerwy

Domowe mecze rezerw ŁKS-u w ośrodku przy Minerskiej!

Wczoraj poznaliśmy terminarz III ligi w nadchodzącym sezonie. Wiemy również, że druga drużyna „Rycerzy Wiosny” swoje domowe mecze rozgrywać będzie na terenie Akademii ŁKS przy ulicy Minerskiej.

Beniaminek III ligi grupy I swój sezon rozpocznie w weekend 7-8 sierpnia domowym meczem z Ursusem Warszawa. Ten pojedynek, podobnie jak i reszta spotkań „Rycerzy Wiosny” w całym sezonie, odbędzie się w ośrodku przy ulicy Minerskiej.

Wyjątku nie będzie również przy starciach z nieco bardziej prestiżowymi rywalami – Polonią Warszawa, Legią II Warszawa czy Jagiellonią II Białystok. Wszystkie te mecze rozegrane zostaną przy ulicy Minerskiej i wiele wskazuje na to, że będą otwarte dla wszystkich kibiców.

Na względu na konieczność dostosowania ośrodka Akademii ŁKS do wymogów licencyjnych III ligi, PZPN nałożył na ŁKS nadzór infrastrukturalny. Wszystkie niezbędne prace mają zakończyć się jednak przed startem sezonu, a ośrodek ma być gotowy na przyjęcie trzecioligowych piłkarzy oraz ich kibiców.

fot. ŁKS Łódź