Betclic 1. LigaNewsPiłka Nożna

Dawid Arndt z nową umową!

Utalentowany bramkarz Łódzkiego Klubu Sportowego – Dawid Arndt – przedłużył swój kontrakt. Umowa Dawida z ŁKS-em obowiązywać będzie dwa lata dłużej, a więc do końca czerwca 2024 roku.

Dziewiętnastoletni Dawid Arndt trafił do ŁKS-u z Mazovii Tomaszów Mazowiecki przed rozpoczęciem kampanii 2017/18. Swoje pierwsze kroki w biało-czerwono-białej koszulce stawiał w drużynie rezerw, jednak dość szybko rozpoczął treningi z pierwszym zespołem. Dotychczas utalentowany bramkarz pomiędzy słupkami bramki Rycerzy Wiosny wystąpił w czterech oficjalnych meczach (dwa w PKO BP Ekstraklasie, jeden w Fortuna 1 Lidze oraz jeden w Fortuna Pucharze Polski).

Teraz Dawid będzie mógł zbierać bramkarskie szlify w koszulce z „Przeplatanką” na piersi do 30 czerwca 2024 roku.

– Dawid to bramkarz z ogromnym potencjałem, co pokazuje na każdym treningu. W ostatnim czasie zrobił nie tylko duży postęp pod względem technicznym, ale i mentalnym. Przede wszystkim zrozumiał, w jakim jest klubie i jaka w związku z tym otwiera się przed nim szansa. Możliwości Dawida mogliśmy obserwować choćby podczas niedawnego spotkania ligowego z Resovią oraz pucharowego z Unią Janikowo. Jeżeli dalej będzie on tak pracował, to niewykluczone, iż wkrótce znów zobaczymy go w akcji – podkreśla trener bramkarzy Łódzkiego Klubu Sportowego Jacek Janowski, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

Dawid, gratulujemy przedłużenia kontraktu! Życzymy jak najwięcej udanych występów w biało-czerwono-białych barwach!

fot. Łukasz Żuchowski


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119