Dankowski zgłoszony do rozgrywek Fortuna I ligi

Łódzki Klub Sportowy zgłosił Kamila Dankowskiego do rozgrywek Fortuna I ligi w systemie Extranet Polskiego Związku Piłki Nożnej.

24-letni obrońca został zawodnikiem biało-czerwono-białych 1 września i jeszcze nie miał okazji zadebiutować w drużynie z al. Unii. Po zgłoszeniu do rozgrywek nie ma już żadnych przeciwskazań, aby „Danek” zaliczył swój pierwszy mecz w ŁKS-ie przeciwko Stomilowi Olsztyn.

ŁKS obecnie w systemie Extranet ma zgłoszonych 31 zawodników. Wśród z nich są Maciej Dampc i Ricardo Guima, którzy zostali w tym tygodniu wypożyczeni do innych klubów.

Lista piłkarzy ŁKS zgłoszonych do Fortuna I ligi w systemie Extranet:

Bramkarze: Dawid Arndt, Aleksander Bobek, Michał Kot, Arkadiusz Malarz

Obrońcy: Mateusz Bąkowicz, Daniel Celea, Maciej Dampc*, Kamil Dankowski, Maciej Dąbrowski, Adrian Klimczak, Carlos Moros Gracia, Tomasz Nawotka, Jan Sobociński, Tadej Vidmajer

Pomocnicy: Antonio Dominguez, Piotr Gryszkiewicz, Kelechukwu Ibe-Torti, Ricardo Guima*, Adam Ratajczyk, Maksymilian Rozwandowicz, Pirulo, Przemysław Sajdak, Artur Sójka, Dragoljub Srnić, Jakub Tosik, Michał Trąbka, Maciej Wolski, Marcel Wszołek

Napastnicy: Samu Corral, Dariusz Gmosiński, Łukasz Sekulski

* piłkarze wypożyczeni