Piłka NożnaRezerwy

Dankowski wrócił do gry. Zagrał w rezerwach

Po niespełna dziewięciu miesiącach przerwy, na boisko wrócił Kamil Dankowski. Obrońca Łódzkiego Klubu Sportowego zagrał w pierwszym wiosennym meczu drugiego zespołu biało-czerwono-białych.

Obrońca nie był zdolny do gry od 16 czerwca 2021 roku, kiedy to doznał kontuzji, zerwania więzadeł krzyżowych, w trakcie meczu barażowego z Arką Gdynia. Po przejściu operacji zawodnik przechodził długą i żmudną rehabilitację. Wrócił do treningów z drużyną podczas zimowego okresu przygotowawczego i teraz jest już gotowy do gry.

W starciu z Sokołem dostał od sztabu szkoleniowego 15 minut gry.

Wszystko wskazuje, że w najbliższych tygodniach będziemy mogli zobaczyć 25-latka w pierwszej drużynie. Niewykluczone, że stanie się to już w spotkaniach z Miedzią Legnica lub Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Dotychczas „Danek” rozegrał w ŁKS 22 spotkania. Zaliczył w nich pięć asyst.

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0