Piłka NożnaRezerwy

Dankowski wrócił do gry. Zagrał w rezerwach

Po niespełna dziewięciu miesiącach przerwy, na boisko wrócił Kamil Dankowski. Obrońca Łódzkiego Klubu Sportowego zagrał w pierwszym wiosennym meczu drugiego zespołu biało-czerwono-białych.

Obrońca nie był zdolny do gry od 16 czerwca 2021 roku, kiedy to doznał kontuzji, zerwania więzadeł krzyżowych, w trakcie meczu barażowego z Arką Gdynia. Po przejściu operacji zawodnik przechodził długą i żmudną rehabilitację. Wrócił do treningów z drużyną podczas zimowego okresu przygotowawczego i teraz jest już gotowy do gry.

W starciu z Sokołem dostał od sztabu szkoleniowego 15 minut gry.

Wszystko wskazuje, że w najbliższych tygodniach będziemy mogli zobaczyć 25-latka w pierwszej drużynie. Niewykluczone, że stanie się to już w spotkaniach z Miedzią Legnica lub Podbeskidziem Bielsko-Biała. 

Dotychczas „Danek” rozegrał w ŁKS 22 spotkania. Zaliczył w nich pięć asyst.

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119