Betclic 1. LigaPiłka Nożna

Dąbrowski nie zagra z Koroną

Maciej Dąbrowski nie zagra w najbliższym spotkaniu Łódzkiego Klubu Sportowego z Koroną Kielce. 33-latek w sobotnim starciu z Arką Gdynia obejrzał czwartą żółtą kartkę w tym sezonie i będzie musiał pauzować jeden mecz. 

Doświadczony stoper był jedynym zawodnikiem ŁKS-u zagrożonym zawieszeniem w przypadku obejrzenia kolejnego kartonika w Gdyni. „Dąbek” został ukarany przez sędziego Sylwestrzaka w 21 minucie za groźny faul na rywalu.

Absencja Dąbrowskiego spowoduje zmianę w formacji defensywnej na kolejne spotkanie. Miejsce u boku Janka Sobocińskiego w starciu z Koroną Kielce zajmie ktoś z trójki: Carlos Moros Gracia, Daniel Celea lub Mieszko Lorenc.

Foto: Łukasz Żuchowski


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119