Adrian Klimczak przedłużył kontrakt z ŁKS-em!

Adrian Klimczak przedłużył swoją umowę z Łódzkim Klubem Sportowym! Po chwili negocjacji obie strony doszły do porozumienia, dzięki czemu podstawowy obrońca „Rycerzy Wiosny” będzie grał w klubie przynajmniej do końca grudnia 2023 roku.

Adrian Klimczak do Łodzi trafił pod koniec 2018 roku z Arki Gdynia, a jako „Rycerz Wiosny” zadebiutował w wygranym 3:0 pierwszoligowym boju z Garbarnią Kraków na początku marca 2019 roku. Od tamtego czasu dwudziestotrzylatek rozegrał z przeplatanką na piersi 51 spotkań – jeden mecz w Pucharze Polski, 21 w Ekstraklasie i 29 na jej zapleczu. Dorobek „Klimy” w biało-czerwono-białych barwach uzupełniają ponadto dwie asysty (w potyczkach z Odrą Opole i Stomilem Olsztyn) oraz gol w jesiennych derbach Łodzi, który przypieczętował wygraną ŁKS-u.

Jak podkreślał sam Adrian w niedawnej rozmowie z cyklu „Rozmowy przy U2” – po czasie spędzonym w klubie czuje się już ełkaesiakiem.

To przywiązanie można czuć w takich momentach, jak robiliśmy awans i razem z kibicami go świętowaliśmy. To bardzo zżywa zawodnika z klubem – mówił w rozmowie z ŁKSFans lewy obrońca ŁKS-u.

Adrian, gratulujemy nowej umowy! Mamy nadzieję, że najlepsze momenty w ŁKS-ie są jeszcze przed tobą!

fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport