Betclic 1. LigaPiłka NożnaWypowiedzi

Adrian Klimczak: Dla nas najważniejsze było wygrać ten mecz

W meczu ze Stomilem Olsztyn piłkarze ŁKS-u zachowali pierwsze czyste konto od listopada. Jednym z architektów tego sukcesu był również Adrian Klimczak, który po meczu odpowiedział na kilka pytań przed kamerą ŁKS TV.

O meczu:
– Przede wszystkim było to dla nas ciężkie spotkanie. Początek meczu, czerwona kartka dla przeciwnika, mocno się cofnęli. Gdzieś ciężko było się przebić na początku, ale dla nas najważniejsze było wygrać ten mecz i cieszymy się z 3 punktów.

O nastrojach w przerwie meczu:
– Było spokojnie. Gdzieś na pewno ta nerwowość by nam nie pomogła, czuliśmy że możemy wygrać ten mecz. Z dobrym nastawieniem wyszliśmy na drugą połowę, udało się strzelić dwie bramki, fajna zmiana Ricardinho i ważne dla nas zwycięstwo.

O wskazówkach trenera Ireneusza Mamrota:
– Przede wszystkim skupiliśmy się w tygodniu na grze obronnej i cieszymy się, że ten wynik na zero z tyłu został utrzymany, bo na pewno jest to dla nas satysfakcjonujące, kiedy cały tydzień pracujemy nad grą obronną, a później widać tego efekt.

O złej passie w delegacjach i pierwszym wyjazdowym zwycięstwie od 4 miesięcy:
– Zgadza się, mieliśmy złą passę. Ale mam nadzieję wkraczamy na tą dobrą i już będą tylko zwycięstwa.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119