Koszykówka

Wygrana po wyrównanym boju. ŁKS Coolpack Łódź – KSK Ciech Noteć Inowrocław 78:64

Niełatwe warunki postawili ełkaesiakom zawodnicy KSK Ciech Noteć Inowrocław w środowym meczu 2. Ligi grupy A, w którym to ŁKS podejmował wspomniany zespół w Zatoce Sportu. Pierwsze trzy kwarty okazały się wyrównanym pojedynkiem łeb w łeb, a dopiero w decydującej partii tego meczu biało-czerwono-biali zdominowali rywala i pewnie zamknęli mecz.

Ełkaesiacy nie zaliczyli efektywnego wejścia w mecz, w pierwszych minutach punktowali głównie ich rywale. Przełamanie nastąpiło po niemal połowie czasu pierwszej kwarty, kiedy biało-czerwono-biali zaczęli nadrabiać dziewięciopunktową stratę. Trzeba oddać łodzianom, że byli zawzięci w swoich staraniach, bo partię ostatecznie zakończyli z minimalną przewagą nad gośćmi. Druga kwarta była już wyrównanym pojedynkiem ze strony obu zespołów, które szły łeb w łeb, punktując na podobnym poziomie. Do szatni na przerwę z jednopunktowym prowadzeniem zeszli przyjezdni z Inowrocławia, jednak mecz był daleki od rozstrzygnięcia.

Niewiele po wznowieniu gry w trzeciej kwarcie zmieniło się na parkiecie. Ełkaesiacy wciąż toczyli równy bój z inowrocławianami – raz jedni, a raz drudzy łapali małe serie punktów zdobytych z rzędu – tym razem jednak partia skończyła się minimalnym prowadzeniem biało-czerwono-białych. W ostatniej kwarcie górę wzięły jednak umiejętności i doświadczenie w zespole ŁKS-u – punktowali kapitan, Norbert Kulon, a także Bartosz Wróbel, jednak warto też podkreślić postawę całego zespołu, który na parkiecie zapracował sobie na ostateczne zwycięstwo.

ŁKS Coolpack Łódź – KSK Ciech Noteć Inowrocław 78:64
(22:19; 18:22; 16:13; 22:10)

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:51 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents() #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig() #2 {main} thrown in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 51

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0