Utrzymać dobrą formę. Zapowiedź meczu z Legionem Legionowo

Środowy wieczór dla kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego to nie tylko starcie siatkarek w europejskich pucharach. O godzinie 20 koszykarze spod herbu przeplatanki podejmą w Zatoce Sportu rywali z dołu tabeli – Legion Legionowo.

Podopieczni trenera Zycha wciąż utrzymują dobrą formę jaką prezentują od początku sezonu. W 2022 roku nie zaznali jeszcze smaku porażki, wygrywając w ostatnich tygodniach z Isetią Erzurum, Akademią Legii Warszawa, Hutnikiem Warszawa oraz TSK Roś Pisz. Biało-czerwono-biali nie mogą spuszczać nogi z gazu, szczególnie, że za dwa tygodnie czeka ich spotkanie z liderem grupy B 2. Ligi – Polonią Warszawa.

Przeciwnicy ełkaesiaków to Legion Legionowo, zespół aktualnie walczący o utrzymanie w 2. Lidze. Aktualnie zajmują 14. lokatę w tabeli, z 20 punktami na koncie. Do ostatniego pojedynku między biało-czerwono-białymi a legionowianami doszło pod koniec października, kiedy łodzianie wygrali na wyjeździe 92:76.

Mecz, jak zawsze, odbędzie się w Zatoce Sportu przy al. Politechniki 10. Pierwszy gwizdek wybrzmi o godzinie 20.