Pojedynek z liderem. Zapowiedź meczu z Notecią Inowrocław

W sobotę nie tylko czeka nas ważny mecz na stadionie Króla, ale także pojedynek na szczycie tabeli 2. Ligi Koszykówki Mężczyzn. ŁKS Coolpack Łódź podejmuje lidera – Noteć Inowrocław.

Biało-czerwono-biali w pierwszych dwóch meczach sezonu (domowa wygrana 88:67 z Wiarą Lecha oraz wyjazdowa porażka z AZS UMK Toruń), co było widać, dochodzili jeszcze do optymalnej formy i zgrywali się po zmianach w składzie, ale przede wszystkim zmianie na ławce szkoleniowej. Jeden mecz, w którym stracili punkty sprawił, że do tej pory zajmowali drugie miejsce w tabeli, zaraz za plecami liderującej Noteci Inowrocław, która do tej pory była bezbłędna. Łodzianie notują bardzo dobre wyniki – z ostatnich sześciu meczów, cztery wygrali zdobywając przynajmniej 100 punktów.

Dziś mają okazję, aby wejść na fotel lidera, gdyż do Zatoki Sportu przyjeżdża właśnie Noteć Inowrocław. Pojedynek na szczycie tabeli 2. Ligi wzbudził duże zainteresowanie – w prowadzonych wcześniej zapisach wszystkie dostępne na hali miejsca zostały zarezerwowane, więc ci, którzy będą chcieli obejrzeć to spotkanie, a nie udało im się zająć wcześniej miejsca, mogą zrobić to oglądając transmisję LIVE.

Mecz rozpocznie się w sobotę o godzinie 17:45.