Po przełamanie! Zapowiedź meczu z Huraganem Wołomin

W czwartkowy wieczór podopieczne trenera Piotra Zycha zmierzą się z Huraganem Wołomin w ramach zaległej 1. kolejki. Ełkaesianki na wyjeździe będą grać z drużyną, z którą sąsiadują w dole tabeli – przełamanie i zwycięstwo pozwoli biało-czerwono-białym na wyjście ze strefy spadkowej, więc stawka jest wysoka.

Pierwsze tygodnie nowego sezonu nie idą po myśli ełkaesianek i ich nowego szkoleniowca, Piotra Zycha. Łodzianki w ostatnim meczu były bliskie aby osiągnąć upragnione przełamanie, ale w ostatniej kwarcie rywalki pokrzyżowały im szyki, dlatego też dzisiejszy mecz będzie miał szczególne znaczenie.

Biało-czerwono-białe zmierzą się na wyjeździe z Huraganem Wołomin, w ramach zaległej pierwszej kolejki 1. Ligi – w tym momencie ŁKS zajmuje ostatnią lokatę z 3 oczkami na koncie, zaś wołominianki mają 4 punkty i są na przedostatnim, 11. miejscu. Potencjalne zwycięstwo łodzianek sprawiłoby, że zrównałyby się punktowo z zespołami z miejsc 8-9.

Koszykarkom Huraganu udało się do tej pory wygrać 42:40 z AZS Uniwersytet Gdański, za to boleśnie przegrywały GTK Gdynia oraz MPKK Sokołów Podlaski – kolejno 54:88 oraz 32:84.

Podopieczne trenera Piotra Zycha czwartkowy mecz rozpoczną o godzinie 20:00. Transmisja na żywo będzie dostępna w Youtube:

fot. Walendi Photo