Pierwszy mecz koszykarzy ŁKS-u przełożony!

Nie w najbliższy weekend, a 11 listopada koszykarze Łódzkiego Klubu Sportowego rozegrają spotkanie 1. kolejki nowego sezonu. Tym samym na pierwsze emocje wiązane z tą sekcją poczekamy tydzień dłużej.

Podczas najbliższego weekendu swoje rozgrywki rozpoczyna 2 liga koszykarzy. Występujący w niej zawodnicy ŁKS AZS UŁ SG Łódź również mieli rozegrać wówczas swój premierowy mecz, jednak zmianie uległa jego data. Spotkanie w ramach 1. kolejki Ełkaesiacy rozegrają 11 listopada.

Na pierwsze emocje związane z koszykarzami spod herbu Przeplatanki przyjdzie nam więc poczekać do 3 października, kiedy to podopieczni trenera Piotra Zycha zagrają w Ostrowi Mazowieckiej z tamtejszym Sokołem. Pierwszy domowy mecz koszykarzy ŁKS-u zaplanowano na 10 października.

fot. Łukasz Żuchowski