Ostatni przed play-offami. Zapowiedź meczu z TKM Włocławek

Przed koszykarzami Łódzkiego Klubu Sportowego ostatni mecz w fazie zasadniczej. Ełkaesiacy do wyjazdowego meczu z TKM Włocławek, ostatnią drużyną grupy A 2. Ligi, podchodzą pewni tego, że zakończą ten etap sezonu na 1. miejscu.

Przed fazą play-off biało-czerwono-biali już są pewni tego, że rundę zasadniczą zakończą na 1. miejscu w grupie A 2. Ligi – druga Noteć Inowrocław traci do nich 5 punktów. W związku z tym, można się spodziewać, że w ostatniej kolejce trener Zych podobnie, jak w „derbach” z drużyną Youth, będzie dużo rotował zespołem i da pokazać się na parkiecie zawodnikom rezerwowym.

Szczególnie, że fazę zasadniczą zamykają spotkaniem z ostatnią drużyną w grupie – TKM Włocławek. Włocławianie kilka tygodni temu wygrali pierwszy mecz w tym sezonie (97:96 na wyjeździe z MKK Pyra Poznań), jednak nie odmieniło to losów sezonu dla tego zespołu i kolejne 4 mecze przegrali.

Mecz 30. kolejki grupy A 2. Ligi ełkaesiacy rozegrają w niedzielę w Hali Mistrzów we Włocławku. Pierwszy gwizdek o godzinie 18:00.

Fot. Rafał Wolski