Koszykarki znów zwycięskie!

Koszykarki Łódzkiego Klubu Sportowego odniosły kolejne ligowe zwycięstwo! Tym razem biało-czerwono-białe mogły cieszyć się po meczu w odległym Lublinie.

Koszykarki Łódzkiego Klubu Sportowego odniosły już drugie zwycięstwo w nowej historii sekcji. Po pokonaniu Lidera Pruszków w premierowej kolejce, Ełkaesianki w czwartej serii gier ograły KU AZS UMCS Lublin 68:51.

Choć do poniedziałkowego spotkania obie ekipy podchodziły niemalże z równego poziomu, tu na parkiecie nie było tego widać. Już od pierwszej akcji spotkanie kontrolowały Ełkaesianki. Młode koszykarki raz po raz powiększały swoją przewagę, dzięki czemu mogły ze spokojem skoncentrować się na budowaniu kolejnych akcji.

To jak widać przyniosło efekt, dzięki czemu „Kangurzyce” pokonały swoje rywalki różnicą aż 17 punktów!

Przez dość chaotyczny terminarz drugiej ligi, koszykarki ŁKS-u zagrały dziś drugi mecz w ciągu trzech dni. Na następny jednak Ełkaesianki będą musiały poczekać 17 dni, kiedy to 26 listopada zmierzą się z Huraganem Wołomin.

fot. Dariusz Kulesza