Dobrze zakończyć rok. Koszykarki zagrają z Łomiankami

Już w niedzielę odradzająca się sekcja koszykarek Łódzkiego Klubu Sportowego rozegra swój ostatni mecz w tym roku. Dzięki ligowemu terminarzowi Ełkaesianki rozpoczną rundę rewanżową… nie kończąc pierwszej części sezonu.

Po sześciu rozegranych w tym sezonie spotkaniach koszykarki Łódzkiego Klubu Sportowego zajmują co prawda ostatnie miejsce w tabeli, jednak wciąż zagrały trzy mecze mniej niż inne zespoły drugiej ligi. Niedzielne starcie będzie więc idealną okazją do nadrobienia niektórych zaległości, a nawet przezimowanie w okolicach ligowego podium.

W niedzielę do Łodzi przyjedzie SMS PZKosz II Łomianki. Piąty zespół tabeli, którzy na wyjazdach nie radzi sobie najlepiej. Na czwarty mecze rozgrywane w delegacji zespół z Łomianek wygrał tylko raz, trzykrotnie przegrywając. Wydaje się więc, że jest to rywal, który leży w zasięgu Ełkaesianek.

Początek niedzielnego meczu zaplanowano na godzinę 18:00. Nie wiadomo jednak czy zostanie przeprowadzona z niego transmisja.

fot. Dariusz Kulesza