Deklasacja w derbach regionu! Księżak Łowicz – ŁKS Coolpack Łódź 55:100

Cóż za spotkanie w w wykonaniu ełkaesiaków! W wyjazdowych derbach z Księżakiem Łowicz, podopieczni trenera Zycha stanęli na wysokości zadania i w efektowny sposób pokonali rywali z województwa łódzkiego. Biało-czerwono-biali pozostają na fotelu lidera grupy A 2. Ligi, z 3 punktami przewagi nad drugą drużyną.

Pierwsza kwarta okazała się najbardziej wyrównana ze wszystkich w trakcie tego spotkania. Od samego początku obie drużyny grały punkt za punkt, a dopiero na minutę przed końcem ełkaesiacy zdobyli niewielką przewagę czterech punktów nad łowiczanami. W drugiej części meczu łodzianie skutecznie blokowali dostępu do własnego kosza, a przy tym sami punktowali na tyle równo, że schodząc do szatni, prowadzili już 15 oczkami.

Po powrocie na parkiet układ sił pozostał ten sam – biało-czerwono-biali byli dość skuteczni pod koszem rywali (tu brylowali Kulon wraz z Wróblem), a sami korzystali z nieskuteczności rywala oraz odpowiednio blokowali dostęp do własnego. Jak się okazało, najbardziej efektywna, a zarazem efektowna, okazała się ostatnia kwarta. Ełkaesiacy zdobyli w tej partii najwięcej punktów w całym spotkaniu, także wtedy, kiedy na parkiecie pojawiali się rezerwowi, którzy także nie zawodzili. Trenera Zycha nie do końca mogła zadowalać liczba fauli popełnianych przez jego podopiecznych w tym etapie gry, jednak nie zmieniło to faktu, iż koszykarze spod herbu przeplatanki przedłużyli swą passę zwycięstw i spektakularny sposób pokonali w derbach Księżaka Łowicz.

Szczególnie po dzisiejszych zawodach należy wyróżnić Norberta Kulona (27 punktów, EVAL 36) oraz Bartosza Wróbla (24 punkty, EVAL 22), którzy w sumie razem zdobyli połowę punktów ŁKS-u w tym meczu.

KS Księżak Łowicz – ŁKS Coolpack Łódź 55:100
(22:26; 9:20; 11:21; 13:33)

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:51 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents() #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig() #2 {main} thrown in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 51

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0