Kibice

Turniej Kiboli ŁKS 2024 [RELACJA]

Za nami kolejny letni Turniej Kiboli ŁKS. Jak co roku wydarzenie było świetną okazją do międzyosiedlowej integracji i sportowej rywalizacji.

Na starcie turnieju rozgrywanego w Aleksandrowie Łódzkim zameldowały się 22 ekipy reprezentujące ełkaesiackie osiedla i fan cluby, nie zabrakło również zgód i zaprzyjaźnionych ekip. Do zmagań przystąpiły Ruda, Bałuty, Limanka, Dąbrowa, Śródmieście, Radogoszcz, Stare Polesie, Żabieniec, Retkinia, Abramka, Górniak, Teofilów, Karolew, połączone siły Żubardzia i Kozin, Pabianice, Włocławek, Aleksandrów, Konstantynów, Piotrków, GKS Tychy, Cracovia i GKS Bełchatów.

Rywalizacja w fazie grupowej była naprawdę zacięta i o tym, kto znajdzie się w najlepszej ósemce turnieju często decydował bilans bramkowy. Po fazie grupowej nie zabrakło czasu na standardowe, grupowe zdjęcie uczestników turnieju, po którym rozpoczęliśmy fazę pucharową. W ćwierćfinałach Limanka okazała się lepsza od Abramki, a GKS Tychy od Starego Polesia. Spotkania RetkiniŻubardziemBałut Teofilowem rozstrzygały rzuty karne.

W półfinałach zobaczyliśmy łącznie dwie bramki. Limanka okazała się lepsza od Retkini, a GKS Tychy od Bałut. W wielkim finale emocji nie brakowało, ale po serii rzutów karnych ekipa z Limanki potwierdziła swoją turniejową dominację, sięgając po czwarte zwycięstwo z rzędu. Podium domknęła drużyna reprezentująca Retkinię.

Najlepszym bramkarzem i zawodnikiem turnieju okazali się przedstawiciele Limanki, najwięcej bramek strzelił gracz Retkinii.

Galerię z turnieju zobaczycie na naszym Faceoobku – LINK.

fot. Łukasz Żuchowski


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119