Kibice

„Porozmawiajmy o ŁKS”. Ełkaesiacy podsumują sezon w twitterowych pokojach

Koniec sezonu to zazwyczaj czas dyskusji i podsumowań. Już w najbliższą niedzielę, po meczu z GKS-em Katowice, wszyscy kibice ŁKS-u będą mieli okazję wspólnie porozmawiać na temat mijającego sezonu, ale również zadać pytania wyjątkowym gościom.

Z inicjatywy ełkaesiackiego Discorda już w niedzielę odbędzie się pierwszy pokój z serii „Porozmawiajmy o ŁKS-ie”. Dzięki działaniu kibiców każdy chętny będzie mógł zadać pytanie pierwszemu trenerowi Łódzkiego Klubu Sportowego – Marcinowi Pogorzale. To niepowtarzalna okazja podsumować mijające miesiące z osobą odpowiedzialną za wyniki pierwszej drużyny, ale i rozwiać pojawiające się w trakcie sezonu wątpliwości.

Pokój, którego gościem będzie trener Pogorzała rozpocznie się w niedzielę (22 maja) o godzinie 20. Bezpośredni link do dołączenia do rozmowy znajdziecie TUTAJ.

Drugą możliwością spędzenia najbliższych dni będzie pokój z udziałem byłych piłkarzy ŁKS-u. Tutaj kibice ŁKS-u będą mogli podsumować sezon z zaproszonymi gośćmi, ale i w swoim gronie.

Ten pokój odbędzie się w niedzielę (22 maja) lub w poniedziałek (23 maja). O terminie zadecyduje, a jakże, twitterowa ankieta.

Przypominamy – aby wziąć udział w twitterowym pokoju musicie mieć zainstalowaną na telefonie aplikacje Twitter. Zakładanie konta w serwisie nie jest konieczne, jednak wtedy będziecie mogli jedynie słuchać dyskusji, bez możliwości zabrania głosu.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119