Kibice

„Porozmawiajmy o ŁKS”. Ełkaesiacy podsumują sezon w twitterowych pokojach

Koniec sezonu to zazwyczaj czas dyskusji i podsumowań. Już w najbliższą niedzielę, po meczu z GKS-em Katowice, wszyscy kibice ŁKS-u będą mieli okazję wspólnie porozmawiać na temat mijającego sezonu, ale również zadać pytania wyjątkowym gościom.

Z inicjatywy ełkaesiackiego Discorda już w niedzielę odbędzie się pierwszy pokój z serii „Porozmawiajmy o ŁKS-ie”. Dzięki działaniu kibiców każdy chętny będzie mógł zadać pytanie pierwszemu trenerowi Łódzkiego Klubu Sportowego – Marcinowi Pogorzale. To niepowtarzalna okazja podsumować mijające miesiące z osobą odpowiedzialną za wyniki pierwszej drużyny, ale i rozwiać pojawiające się w trakcie sezonu wątpliwości.

Pokój, którego gościem będzie trener Pogorzała rozpocznie się w niedzielę (22 maja) o godzinie 20. Bezpośredni link do dołączenia do rozmowy znajdziecie TUTAJ.

Drugą możliwością spędzenia najbliższych dni będzie pokój z udziałem byłych piłkarzy ŁKS-u. Tutaj kibice ŁKS-u będą mogli podsumować sezon z zaproszonymi gośćmi, ale i w swoim gronie.

Ten pokój odbędzie się w niedzielę (22 maja) lub w poniedziałek (23 maja). O terminie zadecyduje, a jakże, twitterowa ankieta.

Przypominamy – aby wziąć udział w twitterowym pokoju musicie mieć zainstalowaną na telefonie aplikacje Twitter. Zakładanie konta w serwisie nie jest konieczne, jednak wtedy będziecie mogli jedynie słuchać dyskusji, bez możliwości zabrania głosu.