Kibice

Podsumowanie „Wigilii z Kibolem 2021”

Za nami kolejna edycja „Wigilii z Kibolem”. Po raz kolejny biało-czerwono-biała rodzina nie zawiodła, a akcja zakończyła się sukcesem. Specjalne paczki trafiły do trzech domów dziecka oraz wielu osiedli i Fan Clubów ŁKS-u.

Tegoroczna „Wigilia z Kibolem” zgromadziła 21 564, 35 złotych, co przełożyło się na 200 paczek, które w świąteczny tydzień trafiły do najmłodszych. Serdeczne podziękowania należą się wszystkim wpłacającym, a w szczególności ełkaesiackiemu Discordowi. Ogromne podziękowania należą się także MAKIS, który bezpłatnie udostępnił Mikołajom miejsce do pakowania prezentów.

Biało-czerwono-biały Mikołaj odwiedził z prezentami trzy domy dziecka: nr. 1 na Aleksandrowskiej, nr. 13 na Wygodnej i nr. 7 na ulicy Przyszkole. Dodatkowo paczki pełne słodyczy, ale także i ełkaesiackich gadżetów trafiły na wszystkie osiedla (Śródmieście, Stare Polesie, Koziny, Żubardź, Karolew, Retkinia, Ruda, Rokicie, Chojny, Kurak, Dąbrowa, Teofilów, Złotno, Limanka, Bałuty, Radogoszcz) oraz do naszych Fanklubów (Aleksandrów, Piotrków, Pabianice, Włocławek, Konstantynów). Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za udział w akcji i możecie być pewni, że nie była to ostatnia tego typu inicjatywa, niezależnie od sytuacji na świecie.

 

 

 

Biało-czerwono-biały Mikołaj na pewno wróci za rok! Ho ho ho!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119