Kibice

Podsumowanie ełkaesiackiego weekendu 8-10.12

To był bardzo udany weekend dla fanatyków Łódzkiego Klubu Sportowego, wygrały siatkarki, które przedłużyły serię ligowych zwycięstw do siedmiu meczów, triumfowali także koszykarze. Natomiast piłkarze pierwszej drużyny w prestiżowym meczu zremisowali z Legią Warszawa.

Piątek, 8 grudnia

UNI Opole – ŁKS Commercecon Łódź 0:3

Seria „Wiewiór” trwa, ełkaesianki wygrały kolejny ligowy mecz i to bez straty seta. Łodzianki były faworytkami piątkowego spotkania, jednak w pierwszych dwóch partiach mecz był bardzo zacięty. Pierwszego seta podopieczne trenera Alessandro Chiappiniego wygrały 27:25, z kolei drugiego 32:30, natomiast trzecia partia, wygrana 25:22 to już dominacja drużyny ŁKS-u i przypieczętowanie zwycięstwa 3:0. W tabeli Tauron ligi siatkarki ŁKS Commercecon zajmują obecnie czwartą lokatę, ale tracą tylko punkt do wiceliderek zespołu PGE RYSICE Rzeszów.

Sobota, 9 grudnia

ŁKS Coolpack Łódź – Enea Astoria Bydgoszcz 96:68

Dobrą sobotę zafundowali kibicom koszykarze Łódzkiego Klubu Sportowego, którzy wrócili na zwycięski szlak, pokonując u siebie Astorię Bydgoszcz. Ełkaesiacy od początku narzucili swój styl gry i poza słabszą drugą kwartą kontrolowali wynik spotkania. Zdecydowanym liderem ŁKS-u w tym spotkaniu był Maciej Leszczyński, który może po tym meczu pochwalić się znakomitymi statystykami (19 pkt, 9 zbiórek, 12 asyst). Po zwycięstwie ŁKS Coolpack umocnił się na pozycji lidera tabeli z dwudziestoma ośmioma punktami na koncie.

Niedziela, 10 grudnia

ŁKS  Łódź – Legia Warszawa 1:1

Po bardzo ambitnej walce podopieczni Piotra Stokowca podzielili się punktami z Legią Warszawa. Ełkaesiacy do przerwy prowadzili 1:0 po bramce debiutującego w PKO BP Ekstraklasie Jędrzeja Zająca. Na początku drugiej części spotkania „Wojskowi” zdołali strzelić wyrównującego gola, potem zespół z Warszawy miał kilka dogodnych sytuacji i był bardzo bliski zdobycia bramki, jednak albo świetnie interweniował Aleksander Bobek, albo ełkaesiaków ratowały poprzeczki i słupki. Dla ŁKS-u to trzeci remis w tym sezonie, dla Legii piąty.

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119