Koszykówka

Koszykarki niepokonane w rundzie zasadniczej. SMS PZKosz II Łomianki – ŁKS MSMS Łódź 41:62

W niedzielne popołudnie ełkaesianki rozegrały swoje ostatnie spotkanie w rundzie zasadniczej. W Warszawie zmierzyły się z SMS PZKosz II Łomianki i pewnie pokonały swoje rywalki. Tym samym podopieczne trenera Słomińskiego do grupy mistrzowskiej awansują niepokonane, z ośmioma zwycięstwami na koncie.

Kangurzyce” w dobrym stylu zakończyły 2021 rok. W niedzielę zmierzyły się na wyjeździe z SMS PZKosz II Łomianki i zgodnie z oczekiwaniami pewnie wygrały w tym spotkaniu. Sześciopunktową przewagę wywalczyły już w pierwszej kwarcie i od tamtego momentu nie spuszczały nogi z gazu. Choć gospodynie próbowały odwrócić losy spotkania, tak nie były w stanie wygrać żadnej partii tego meczu. Przerwa nie wybiła z rytmu biało-czerwono-białych, które w trzeciej kwarcie powiększyły swoją przewagę o dziesięć punktów. Choć ostatnia część tego starcia była dość wyrównana, a ełkaesianki wygrały ją niewielką różnicą, tak nie wpłynęło to na fakt, że podopieczne trenera Słomińskiego spokojnie zwyciężyły swój ostatni mecz w tym roku.

Teraz na koszykarki ŁKS-u czekają nowe wyzwania w grupie mistrzowskiej. Podejdą do niej z pewną przewagą, zważywszy na fakt, że zachowają swój bilans z rywalkami, które również wywalczą awans – najprawdopodobniej SMS-em Łomianki oraz AKS-em Zły. Walka w grupie mistrzowskiej rozpocznie się po Nowym Roku.

SMS PZKosz II Łomianki – ŁKS MSMS Łódź 41:62
(13:19; 9:12; 7:17; 12:14)

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119