Kibice

Zapowiedź Ełkaesiackiego weekendu 31.10 – 02.11

W najbliższych dniach, po krótkiej przerwie, do rozgrywek powróci pierwsza drużyna piłkarzy oraz siatkarek Łódzkiego Klubu Sportowego. Nadchodzący weekend przyniesie nam również kolejne w tym sezonie Derby Łodzi.

Sobota, 31 października

13:00 Unia Janikowo – ŁKS Łódź (Piłka nożna; 1/16 Fortuna Puchar Polski)

Po dwóch tygodniach bez gry Rycerze Wiosny powrócą do grania w ramach Fortuna Pucharu Polski. W starciu z Unią Janikowo to Ełkaesiacy są zdecydowanymi faworytami, jednak podopieczni trenera Wojciecha Stawowego poradzić sobie będą musieli bez aż sześciu piłkarzy. Niestety, sobotnie spotkanie obędzie się bez telewizyjnej transmisji.

14:00 Boruta Zgierz – ŁKS II Łódź (Piłka nożna; IV liga)

Starcie na absolutnym szczycie łódzkiej grupy IV ligi. Zarówno druga drużyna ŁKS-u, jak i piłkarze zgierskiego Boruty, idą przez sezon jak burza i nie ukrywają swoich ambicji na jego zakończenie. Sobotnie spotkanie z całą pewnością przyniesie ze sobą nie małe emocje, które mogą zadecydować o układzie tabeli.

17:00 KS Kutno – ŁKS AZS UŁ SG Łódź (Koszykówka; 2 liga)

Po środowym zwycięstwie nad MKS-em Ochota Warszawa koszykarze Łódzkiego Klubu Sportowego udadzą się do Kutna na mecz z zespołem, który w obecnych rozgrywkach 2 ligi prezentuje się niemalże tak samo. Ełkaesiacy zgromadzili na swoim koncie sześć punktów, a ich sobotni rywale jedynie jedno „oczko” mniej. Spotkanie zapowiada się więc niezywkle ciekawie!

Poniedziałek, 2 listopada

17:30 ŁKS Commercecon Łódź – Budowlani Łódź (Siatkówka; TAURON Liga)
Transmisja: Polsat Sport

Siatkarskie Derby Łodzi od zawsze budzą wiele emocji, ale i stoją na najwyższym siatkarskim poziomie. Łódzkie Wiewióry podejdą do spotkania podbudowane zwycięstwem nad Chemikiem Police i raczej przymusowa kwarantanna i jeden odwołany mecz nie sprawią, że poniedziałkowe spotkanie będzie nudne. Niestety, siatkarskie święto przez pandemię koronawirusa odbędzie się bez udziału kibiców.

Trzecia drużyna piłkarzy oraz sekcja koszykarek w nadchodzący weekend nie rozegrają swoich meczów ligowych. Oba zespoły powrócą do gry dopiero w następnym tygodniu.

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119