Siatkówka

Utrzymać w lidze status niepokonanych! Zapowiedź meczu z Developresem Rzeszów

Po ostatniej przegranej Wiewiór w Lidze Mistrzyń z VakifBank 0:3, biało-czerwono-białe tym razem podejmą na wyjeździe w hitowym starciu Developress Rzeszów, który jest głównym rywalem ŁKS-u w walce o złoty medal rozgrywek Tauron Ligi. 

Przed biało-czerwono-białymi starcie, w którym okaże się, czy ostatnia porażka w Lidze Mistrzyń wpłynie na morale zespołu w lidze. Dla przypomnienia ełkaesianki przegrały u siebie w środę z VakifBank 0:3, utrudniając sobie tym samym szansę awansu do ćwierćfinału. W rozgrywkach krajowych Wiewióry są jednak nadal niepokonane, a dzisiejsze spotkanie będzie jednym z kluczowych rywalizacji w kwestii rozstawiania zespołów w fazie play-off.

Dzisiejszymi rywalkami siatkarek Łódzkiego Klubu Sportowego jest Developress Rzeszów, który podobnie jak ŁKS gra na trzech frontach: Tauron Liga, Puchar Polski oraz Liga Mistrzyń. Ekipa, której szkoleniowcem jest Stéphane Antiga, radzi sobie bardzo dobre. W lidze przegrały jak dotąd jedno spotkanie, właśnie z ŁKS-em po tie-breaku. W europejskich pucharach w pierwszym spotkaniu w 1/8 fazy pucharowej rzeszowianki przegrały we Francji z La Cannet 0:3. W zespole z Podkarpacia występuje była ełkaesiaka — Ann Kalandadze, która występowała w ŁKS-ie w latach 2020-2021.

Początek spotkania siatkarek spod herbu przeplatanki z Developresem Rzeszów dzisiaj o godz. 20:30. Transmisje śledzić będzie można na antenie Polsatu Sport.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119