Siatkówka

Britt Bongaerts dołącza do ŁKS-u Commercecon Łódź!

Britt Bongaerts jest ostatnią zawodniczką, która przed rozpoczęciem przygotowań do nowego sezonu zasili szeregi ŁKS-u Commercecon Łódź. Holenderka przychodzi do „Łódzkich Wiewiór” z niedawnego rywala w Lidze Mistrzyń.

Dwudziestotrzyletnia Holenderka swoją karierę zaczynała w rodzimym TalentTeam Arnhem. Przez kolejne lata swojej kariery reprezentowała głównie kluby z Holandii, jednak w 2016 roku zdecydowała się zmienić kraj na Niemcy.

W 2018 roku dołączyła do dobrze znanej w Łodzi drużyny – Schweriner SC. Właśnie z tym klubem w pierwszym sezonie Ligi Mistrzyń mierzyły się „Łódzkie Wiewióry”. Tak więc Britt miała już okazję zapoznać się najlepszymi siatkarskimi kibicami w Europie. To może pomóc jej jedynie w aklimatyzacji w zespole.
Niemiecka przygoda dla nowej rozgrywającej ŁKS-u była niezwykle udana. W 2019 roku Schwerin stanął na ligowym tronie, wygrał Puchar Niemiec, a na dokładkę zgarnął jeszcze Superpuchar Niemiec!

Bongaerts jest już ostatnią zawodniczką, która zasiliła ŁKS Commercecon Łódź przed startem sezonu. Już jutro (08.07) wraz z nowymi koleżankami rozpocznie przygotowania do sezonu, w którym, miejmy nadzieję, ŁKS powróci na ligowy tron!

Kadra ŁKS-u Commercecon Łódź na sezon 2020/21:
Przyjmujące: Katarina Lazovic, Aleksandra Wójcik, Ann Kalandadze, Oliwia Laszczyk
Środkowe: Klaudia Alagierska, Joanna Pacak, Ivana Mrdak
Rozgrywające: Aleksandra Pasznik, Britt Bongaerts
Atakujące: Katarzyna Zaroślińska-Król, Agata Wawrzyńczyk
Libero: Krystyna Strasz, Magdalena Saad


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119