Siatkówka

Angelika Gajer dołącza do ŁKS-u Commercecon Łódź!

Kolejną nową siatkarką, która w przyszłym sezonie zasili szeregi „Łódzkich Wiewiór” jest Angelika Gajer. Dla młodej rozgrywającej będzie to debiutancki sezon w siatkarskiej ekstraklasie.

Angelika swoją karierę rozpoczynała w BKS-ie Bielsko-Biała. Po roku w swoim macierzystym klubie rozgrywająca zdecydowała się przenieść do Łodzi, gdzie przez dwa kolejne lata reprezentowała drużyny młodzieżowe Budowlanych.

Cztery ostatnie sezony Gajer spędziła jednak na drugim szczeblu rozgrywkowym. Najpierw reprezentowała barwy Karpat Krosno, chwilę później Uni Opole, a w ostatnich dwóch kampaniach WTS Solnej Wieliczka. W minionym sezonie pełniła rolę kapitana drużyny. Wystąpiła w 24 spotkaniach, zdobywając dla swojej ekipy 84 punkty, w tym 16 z zagrywki i 24 blokiem.

W dwóch ostatnich zespołach nowa siatkarka ŁKS-u dzieliła szatnie z innymi Wiewiórami – w Opolu Angelika grała z Joanną Pacak i Dominiką Mras, a w Wieliczce z Julitą Rafałko, Katariną Osadchuk i Aleksandrą Pasznik.

Nasza nowa Wiewióra liczy na to, że w najbliższym sezonie zespół ponownie będzie walczyć o najwyższe cele. – Na wstępie chciałabym powiedzieć, jak bardzo się cieszę, że w przyszłym sezonie będę grać w ŁKS-ie. Wiem, że jest to klub, który od zawsze stoi na bardzo wysokim poziomie siatkarskim, dzięki czemu od kilku sezonów właśnie walczy o medale mistrzostw Polski. Dlatego bardzo chciałabym, aby i w tym nowym, zbliżającym się sezonie 2021/2022 to się utrzymało. Abyśmy stworzyli dobry zespół z fantastyczną atmosferą i wraz z kibicami udało nam się walczyć o najwyższe cele. A dla mnie indywidulanie, dla młodej siatkarki oczekuję od sezonu, że zbiorę bardzo cenne dla mnie doświadczenie, które pozwoli mi na zwiększenie swoich umiejętności siatkarskich – powiedziała Angelika Gajer cytowana przez oficjalną stronę klubu.

Angelika, witamy w biało-czerwono-białej rodzinie! Życzymy jak najwięcej sukcesów z Przeplatanką na piersi!


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119