Betclic 1. LigaNewsPiłka Nożna

Znamy termin meczu z Koroną!

Spotkanie Łódzkiego Klubu Sportowego z Koroną Kielce planowane było na 18 października. Ze względu na zakażenia koronawirusem w ekipie z Łodzi, mecz odbędzie się miesiąc później.

Spotkanie dwóch spadkowiczów z PKO BP Ekstraklasy w ramach 9. kolejki Fortuna 1 Ligi planowane było na 18 października. Na dzień przed meczem łódzki klub poinformował jednak o dwóch zakażeniach koronawirusem i idącą za tym kwarantanną, która uniemożliwiła rozegranie spotkania.

Na nowy termin łódzko-kieleckiego pojedynku musieliśmy chwilę poczekać, jednak już go znamy. Mecz odbędzie się 11 listopada, a więc w Święto Niepodległości. Na chwilę obecną godzina rozpoczęcia nie jest znana.

fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119