Betclic 1. LigaPiłka Nożna

Zapowiedź 25. kolejki Fortuna I Ligi

Najbliższa seria gier Fortuna I Ligi zapowiada się niezwykle ciekawie z wielu względów. Standardowo jak w ostatnim czasie czeka nas trenerski debiut, czy spotkania decydujące o układzie tabeli. Po raz kolejny z rzędu w weekend nie zagra również lider z Niecieczy.

Dwudziestą piątą serię gier rozpoczniemy z wysokiego „C”, bo już na dzień dobry czekać na nas będzie hit całej kolejki. Piątkowym popołudniem ŁKS podejmie na własnym stadionie Arkę Gdynia w meczu pełnym podtekstów, ale i starciu ważnym dla układu pierwszej szóstki tabeli.

Nie mniej interesująco zapowiada się sobotnia dawka pierwszoligowych zmagań. Dzień otworzy pojedynek Górnika ŁęcznaPuszczą Niepołomice, kilka chwil po nim na boisku w Rzeszowie Resovia zagra ze Stomilem Olsztyn, a Sandecja na własnym terenie podejmie prowadzony przez nowego szkoleniowca Widzew.

Pierwszoligowa niedziela przyniesie spotkania, które mogą być przyczynkiem do roszad na dnie tabeli. Odra Opole zmierzy się wówczas z Koroną Kielce, a Zagłębie Sosnowiec podejmie GKS Bełchatów.

Dość niestandardowo ostatni mecz 25. kolejki czekać na nas będzie we wtorek. Wtedy to GKS Tychy w meczu o trzecie miejsce na ligowym podium zagra z Radomiakiem Radom.

Mecze GKS Jastrzębie – Miedź LegnicaTermalica Nieciecza – Chrobry Głogów z uwagi na zakażenia koronawirusem zostały przełożone na inne terminy.

Rozkład jazdy 25. kolejki Fortuna I Ligi:

Piątek, 16 kwietnia

17:40 ŁKS Łódź – Arka Gdynia

Sobota, 17 kwietnia

12:40 Górnik Łęczna – Puszcza Niepołomice
15:00 Resovia Rzeszów – Stomil Olsztyn
16:00 Sandecja Nowy Sącz – Widzew

Niedziela, 18 kwietnia

12:40 Odra Opole – Korona Kielce
12:40 Zagłębie Sosnowiec – GKS Bełchatów

Poniedziałek, 20 kwietnia

17:40 GKS Tychy – Radomiak Radom

fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119