Piłka NożnaWypowiedzi

Wypowiedzi piłkarzy po sparingu z Rudarem Pljevlja

Ełkaesiacy w pierwszym sparingu na tureckiej ziemi zremisowali 1:1 z Rudarem Pljevlja. Na temat meczu wypowiedzieli się nie tylko trenerzy, ale też piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego, którzy podsumowali to spotkanie ze swojej perspektywy.

Piotr Janczukowicz:

Myślę, że to było niezłe spotkanie i wiele akcji mogliśmy zwieńczyć bramką. Oczywiście zawsze może być lepiej. Najważniejsze, że wróciliśmy do hotelu zdrowi, a nad słabszymi punktami będziemy jeszcze pracować. Chcieliśmy wygrać mecz, tym bardziej że dzisiaj ważne były aspekty ofensywne. Zabrakło wykończenia. Zagrałem 30 minut. Byłem gotowy na więcej, ale rywalizacja w zespole jest duża, kadra szeroka, więc i tak bardzo się cieszę, że pojawiłem się na boisku i mogłem pomóc drużynie.

Adrian Klimczak:

– Najbardziej szkoda mi straconej bramki na 1:1 po naszych indywidualnych błędach. Nie zabrakło tego, co jest najważniejsze w sparingach – przećwiczyliśmy schematy, nad którymi pracowaliśmy w trakcie treningów. Sprawdziliśmy, co wychodzi najlepiej. Sprawdziliśmy, gdzie należy dokonać korekt. W moim przypadku też jest sporo do poprawy – zwłaszcza jeśli chodzi o grę w defensywie nie ze wszystkiego mogę być po tym meczu zadowolony. Oczywiście cieszę się z asysty przy golu Samu Corrala i mam nadzieję, że w lidze zdołam powtórzyć takie zagrania.

Maciej Radaszkiewicz:

– Grało mi się dziś bardzo dobrze. Co prawda tylko trzydzieści minut, ale na tę chwilę, biorąc pod uwagę liczbę napastników w kadrze, to optymalne rozwiązanie. Byliśmy bliscy zwycięstwa. Zabrakło nam skuteczności i cierpliwości. Wiadomo, że zawodnicy z Bałkanów są charakterni, ale my też nie odstawialiśmy nogi. Przed nami kolejne sparingi, w których chcemy powalczyć o zwycięstwo.

Maciej Wolski:

– Nie był to łatwy mecz. I jak to często bywa w przypadku spotkań z drużynami z Bałkanów, był to też mecz walki. Zebraliśmy dużo materiału do analizy, ale po tym, co dziś zagraliśmy myślę, że będzie coraz lepiej. Gdybyśmy wykazali się ciut większą precyzją, zapewne cieszylibyśmy się ze zwycięstwa. Trenerzy mądrze rotują składem. Ja akurat dziś zagrałem 30 minut. Pracujemy dalej, bo tej pracy jeszcze mamy dużo do wykonania.

Fot. ŁKS Łódź


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119