Piłka NożnaPKO BP Ekstraklasa

Wyjść z kryzysu. Zapowiedź meczu ze Śląskiem Wrocław

W 14. kolejce PKO BP Ekstraklasy Łódzki Klub Sportowy pojedzie do obecnego lidera – Śląska Wrocław. Po kolejnych tygodniach pod wodzą nowego trenera, zespół zaczyna robić małe postępy. Czas zawalczyć o upragnione trzy punkty! Pierwszy gwizdek o 12:30.

Wypowiedzi przed meczem 

Piotr Stokowiec (trener ŁKS): My jedziemy do Wrocławia wygrać mecz, konkretnie. Jak to zrobimy, czy to z kontrataku, czy nie ja widzę, że ta drużyna jest zła na to, nie spuściła głów. Mam swoje spostrzeżenia i na pewno wybiorę skład taki, który będzie tam gryzł trawę i nie odpuścimy ani jednej minuty i ani jednego kawałka, pomimo dzisiejszego zmęczenia, to myślę, że też dużo zainwestowaliśmy dzisiaj pod katem Śląska i zamierzamy to wykorzystać. 

Jacek Magiera (trener Śląska): – ŁKS potrzebuje punktów, chce się utrzymać. Natomiast my dbamy o dobre nastawienie i przygotowanie do tego spotkania, wykonujemy dobrą pracę. Nie lekceważymy tego meczu, trzeba go wygrać, taki jest nasz cel, jak w każdym innym spotkaniu.

Wyniki ostatnich spotkań

Tabela PKO BP Ekstraklasy po 13. kolejkach

Sytuacja kadrowa 

W zespole Łódzkiego Klubu Sportowego na pewno zabraknie Pirulo, który nabawił się kontuzji po ostatnim domowym meczu. Do Wrocławia nie pojedzie również Jakub Letniowski, Kay Tejan i Anton Fase oraz Jan Łabędzki, który wyjechał na zgrupowanie kadry U18. Natomiast w Śląsku pauzuje dwóch zawodników przez kartki – Mateusz Żukowski i Łukasz Bejger. Karol Borys wraz z naszym młodzieżowcem przebywa obecnie w Indonezji, a z kontuzją zmagają się Martin Konczkowski, Marcel Zylla i Konrad Poprawa.

Ostatnie bezpośrednie starcie

Transmisja

Dzisiejsze spotkanie Łódzkiego Klubu Sportowego z Cracovią będzie można obejrzeć na antenach Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Mecz dostępny jest również na platformie Canal+ Online. Początek transmisji o 12:10, zaś pierwszy gwizdek sędziego dwadzieścia minut później.

Kursy bukmacherów

Obsada sędziowska

 

Sędzia główny: Bartosz Frankowski (Toruń)

Asystenci: Marcin Boniek oraz Jakub Winkler

Sędzia techniczny: Paweł Horożaniecki

Sędziowie VAR: Tomasz Wajda i Arkadiusz Krzysztof Myrmus

Przewidywane składy

Więcej o meczu Śląsk – ŁKS

Obsada sędziowska meczu Śląsk – ŁKS 

O Śląsku słów kilka

Zapowiedź 14. kolejki PKO BP Ekstraklasy

Raport karkowy przed meczem ze Śląskiem

Przegląd prasy przed meczem ze Śląskiem Wrocław


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119