Wychowanek ŁKS-u dołączył do grona ambasadorów marki R-GOL.com

Jan Sobociński – wychowanek Łódzkiego Klubu Sportowego, który ostatnio został powołany do reprezentacji Polski U-21 przez Czesława Michniewicza, został jednym z ambasadorów partnera technicznego ŁKS-u.

Firma R-GOL.com na piłkarskiej mapie Polski istnieje już prawie 20 lat. Na tą chwilę jest to największy sklep piłkarski w Polsce i jeden z największych w Europie. Ojcem sukcesu firmy jest Marcin Radziwon, który jest zadowolony, że młody i dobrze rozwijający się piłkarz Łódzkiego Klubu Sportowego dołączył do drużyny R-GOL.com.

#ZnamySięZPiłki to szerokie hasło, które przyświeca nam od lat. Cieszymy się, że do drużyny Partnerów R-GOL.com dołącza Jan Sobociński, utalentowany wychowanek i zawodnik Łódzkiego Klubu Sportowego oraz reprezentant kraju do lat 20, a teraz już także do lat 21 – powiedział Marcin Radziwon.

Dla obrońcy ŁKS-u jest to wielkie wyróżnienie i nagroda za ciężką pracę na treningach, a także za świetne występy w barwach łódzkiej drużyny i w młodzieżowej reprezentacji Polski. Według opinii wielu ekspertów piłki nożnej, Jan Sobociński jest uznawany za jednego z największych piłkarskich talentów w Polsce. Łodzianin w przyszłości może stanowić o sile defensywy seniorskiej kadry. Były reprezentant Polski – Kamil Kosowski, jest zdania, że Janek powinien dostać szansę w dorosłej reprezentacji.

Podpisanie długoterminowej umowy i dołączenie do drużyny R-GOL.com to dla mnie duże wyróżnienie i jeszcze większa motywacja do pracy. Mam nadzieję, że ze wsparciem nowego partnera uda mi się zrealizować następne wyzwania, jakie czekają mnie w najbliższym czasie. Ciężko pracuję na to, aby pomóc ŁKS-owi w odnoszeniu kolejnych zwycięstw i aby z jak najlepszej strony zaprezentować się w reprezentacji Polski do lat 21, do której niedawno zostałem powołany – oznajmił Jan Sobociński.

Gratulujemy i życzymy samych sukcesów!