Piłka Nożna

Wojciech Stawowy o Janie Sobocińskim

Janek Sobociński w niedzielnym meczu przeciwko Śląskowi Wrocław zgrał niemalże bezbłędne zawody. Był pewny w swoich interwencjach, a w dodatku był elementem dodanym w ofensywie. Po meczu przemianę w jego grze ocenił trener Stawowy.

Po dość kiepskim w wykonaniu Janka poprzednim sezonie słychać było głosy o jego odejściu z klubu. Jak się jednak okazało – wychowanek ŁKS-u zdecydował się zostać w drużynie na dłużej i odbudować swoją piłkarską formę. To, jak można ocenić po meczu ze Śląskiem, może udać mu się naprawdę szybko.

– Dla mnie Janek zawsze był świetnym piłkarzem. Ja już przychodząc do ŁKS-u wiedziałem, że jest to zawodnik jeden z lepszych na tej pozycji w Polsce. To, że kiedyś były momenty, w których on popełniał błędy, to proszę mi pokazać zawodnika, który ich nie popełnia. Janek idzie cały czas do przodu, to jest świetny piłkarz. Dla mnie to taki pan profesor Sobociński – zakończył trener Stawowy.

fot. Łukasz Żuchowski


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119