Sytuacja kadrowa przed meczem z Chrobrym Głogów

Przed środowym starciem z Chrobrym Głogów, nie zapowiada się na to aby do meczowej dwudziestki „Rycerzy Wiosny” wrócił jakikolwiek rekonwalescent. Spodziewać się można jedynie powrotu zawodników zawieszonych wcześniej za żółte kartki.

Choć sytuacja kadrowa ŁKS-u w ostatnich tygodniach się polepszyła, tak jednak, drużyny wciąż nie może wesprzeć kilku ważnych graczy. O ewentualnych powrotach do składu na mecz z Chrobrym Głogów wypowiedział się trener.

– Sytuacja jest podobna jak przed ostatnim meczem, wrócili tylko trzej piłkarze, którzy mieli kartki. Piotr Janczukowicz trenuje normalnie z drużyną, podobnie, jak Maciej Dąbrowski, jednak nie będą gotowi na jutrzejszy mecz – poinformował hiszpański szkoleniowiec

Fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport

Oprócz Dąbrowskiego Janczukowicza, poza składem wciąż pozostaje kilku zawodników – Kamil DankowskiNacho Monsalve, Dawid Arndt oraz Michał Trąbka. Ten ostatni również wrócił niedawno do treningów, jednak trener Vicuña zapowiadał, że najprawdopodobniej nie pojawi się w meczowej dwudziestce do końca roku.

Fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport