Składy: Cracovia – ŁKS

Zespół Łódzkiego Klubu Sportowego o godzinie 17:30 rozpocznie wyjazdową batalię w ramach drugiej kolejki PKO BP Ekstraklasy z Cracovią. Przedstawiamy składy w jakich wystąpią w tym meczu oba zespoły.

Cracovia: Michal Pesković – Cornel Rapa, Michał Helik, David Jablonsky, Michal Siplak – Janusz Gol, Bojan Cecarić, Pelle van Amersfoort, Milan Dimun, Kamil Pestka – Rafael Lopes.

Ławka rezerwowych: Lukáš Hrosso, Diego Ferraresso, Niko Datković, Sylwester Lusiusz, Sergiu Hanca, Daniel Pik, Mateusz Wdowiak, Rubio, Filip Piszczek.

Łódzki Klub Sportowy: Michał Kołba – Jan Grzesik, Maksymilian Rozwandowicz, Jan Sobociński, Adrian Klimczak – Łukasz Piątek, Maciej Wolski, Bartłomiej Kalinowski – Patryk Bryła, Dani Ramírez – Łukasz Sekulski.

Ławka rezerwowych: Dominik Budzyński, Artur Bogusz, Wojciech Łuczak, Ricardo Guima, Adam Ratajczyk, Michał Trąbka, Pirulo, Kamil Juraszek, Rafał Kujawa.