Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

SIDE #3 – Pogoda nie rozpieszcza, dziś znów dwa trening za ełkaesiakami

W poniedziałek zawodnicy Łódzkiego Klubu Sportowego ponownie mieli zaplanowane dwa treningi. Jeden na siłowni, a drugi na boisku. Drużyna pracuje na pełnej intensywności, czego dowodem są kolejne drobne urazy przeciążeniowe. 

Rano zawodnicy zostali podzieleni na dwie grupy i pracowali na siłowni. Popołudniu trening odbył się już na zielonej murawie, a udział w nim wzięło tylko 22 graczy. Za sporą część tych zajęć odpowiedzialny był trener o przygotowania motorycznego.

Trening rozpoczął się tradycyjnie od gry w „dziadka” i grą na utrzymanie piłki w dwóch drużynach. W trakcie tych ćwiczeń indywidualnie pod okiem trenera od przygotowania motorycznego pracował Marcel Wszołek. Chwilę później już wszyscy zawodnicy biegali z Michałem Lewandowskim i kształtowali wytrzymałość. Prym wiedli Maksymilian Rozwandowicz i Antonio Dominguez, którzy przebiegli najdłuższy dystans.

Pod koniec zajęć piłkarze wykonywali ćwiczenia strzeleckie. Nie zabrakło pięknych trafień Pirulo, Macieja Wolskiego czy Kamila Dankowskiego, które zostały nagrodzone oklaskami przez resztę kolegów z drużyny. Bramkarze starali się jak mogli, a dowodem na to były ich stroje treningowe, które po treningu nadawały się tylko do prania. Bliski skradnięcia show był Tomasz Nawotka. Skrzydłowy ŁKS po jednym z dośrodkowań kapitalnie uderzył piłkę przewrotką, ale piłka przeleciała minimalnie obok bramki strzeżonej przez Dawida Arndta. 

W Side dziś było bardzo zimno, ale jednemu z graczy to zwyczajnie nie przeszkadzało. Carlos Moros Gracia jako jedyny z piłkarzy trenował dziś w koszulce z krótkim rękawkiem.

 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119