Fortuna 1. LigaNewsPiłka Nożna

Raport kartkowy: Pirulo oraz Dawid Kort zagrożeni pauzą

Zarówno Łódzki Klub Sportowy, jak i Wisła Kraków nie muszą dokonywać zmian w składzie ze względu na zawieszenia za kartki, jednak do grona zawodników, którzy mogą obawiać się takiej kary, dołączył Dawid Kort. 

W drużynie Łódzkiego Klubu Sportowego po 12. kolejkach Fortuna 1. Ligi jest dwóch zawodników zagrożonych zawieszeniem. Mowa o Dawidzie Korcie oraz Pirulo, który dostał trzecią żółtą kartkę w ostatnim meczu z Zagłębiem Sosnowiec. Warto przypomnieć, że następne upomnienie od sędziego będzie oznaczało jeden mecz zawieszenia.

W zespole z Krakowa nikt nie będzie musiał pauzować za kartki. Najwięcej upomnień w obecnych rozgrywkach otrzymał, Ivan Jelic Balta (sześć).

ŻÓŁTE KARTKI

Maciej Dąbrowski – 6

Mateusz Kowalczyk – 5

Pirulo, Dawid Kort – 3 (zagrożony)

Piotr Janczukowicz, Nelson Balongo, Nacho Monsalve, Mieszko Lorenc – 2

Władysław Ochronczuk, Michał Trąbka, Jan Kuźma, Oskar Koprowski, Bartosz Biel, Kamil Dankowski – 1

Przypominamy, że zgodnie z regulaminem rozgrywek zawodnik musi pauzować:

– po czwartym napomnieniu – 1 mecz,

– po ósmym napomnieniu – 1 mecz,

– po dwunastym napomnieniu – 2 mecze,

– przy każdym kolejnym co czwartym napomnieniu (szesnastym, dwudziestym itd.) – 2 mecze

Fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119