Piłka NożnaRezerwy

Radwanek uprawiony do gry w trzecioligowych rezerwach

Błażej Radwanek został zgłoszony do rozgrywek III ligi w systemie Extranet i nie ma już żadnych przeciwwskazań, aby występował w rundzie wiosennej w drużynie rezerw Łódzkiego Klubu Sportowego.

23-latek trafił do Łodzi w grudniu ubiegłego roku z trzecioligowej Wisłoki Dębica. Z klubem z alei Unii podpisał dwuipółletni kontrakt, ważny do 30 czerwca 2024 roku.

Z powodu zakazu rejestrowania graczy, nałożonego przez FIFA, wśród kibiców pojawiły się obawy czy klub będzie mógł zgłosić do rozgrywek nowego napastnika. Po zdjęciu zakazu udało się to zrobić i Radwanek może pomóc drużynie ŁKS II w rundzie wiosennej, już od pierwszego spotkania z Sokołem Aleksandrów Łódzki.

W pierwszej części sezonu Błażej Radwanek zdobył dla Wisłoki Dębica dziewięć bramek w III lidze.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119